SİNEMİA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sinemia Nedir ?

Sinemia aslında bir sinema kulübüdür. Sinemia üyelerine sınırsız sinema bileti sağlar. Tabi aylık bir ücret karşılığında. Sinemia’da farklı paketler dahilinde sınırsız sinema biletine sahip olabilirsiniz.Seans ve gün sınırı da yok.Yani şu seanslara gidemezsin,hafta sonu gidemezsin gibi bir kural bulunmuyor şimdilik.İleride ne olur bilemeyiz. Sinemia ile istediğin saat,istediğin gün,istediğin filmi izleyebiliyorsun.Hatta şöyle birşey var.İzlediğim filmi bile tekrar izleyebiliyorsun.

sinemia-musteri-hizmetleri-telefon

Sinemia’nın avantajları nelerdir ?

Çok sık sinemaya giden bir insansınız,gerçek manada çok avantajlı fiyatları bulunmakta. Bir kere abone oluyorsunuz.İstediğiniz kadar sinema filmine gidebiliyorsunuz.Altını çizmekte fayda var.İstediğiniz kadar. Günde bir tane olmak üzere. Bu sınırsız paketlerde mevcut.Daha uygun fiyatlara daha farklı seçeneklerde mevcut tabiki. Bu sistem tüm Türkiye’de tüm sinema salonlarında geçerli.

Sinemia’da film kısıtlaması yok. 3 boyutlu filmlere gidebiliyor muyuz ? Sinemia aboneliği ile film kısıtlaması olmadan her filme gidebiliyorsunuz. Hatta 3d gözlüklere esktra bir ücret ödemiyorsunuz.

Sinemia nasıl üye olunur ?

Sinemia hoşunuza gittiyse nasıl üye olunur size onu anlatalım. Sinemia web sitesine girerek bir üyelik açıyorsunuz. Bu üyelik isterseniz facebook veya linkedin üyeliği ile de açılabiliyor.Üyeliğinizi açtıktan sonra kendinize uygun bir paket belirliyorsunuz. Üyelik alırken mutlaka bir adres belirtiyorsunuz. Çünkü sinemia kartınız bu adrese gönderiliyor.Bu adımdan sonra ödeme işleminizi yapmanız gerekiyor.Ödemeden sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yani kartınız elinizde olmadan da hemen filme gidebilirsiniz.Ancak ileri tarihli bir bilet almak isterseniz,Sinemia kartınızın elinize ulaşması gerekiyor. İleri tarihli bir bilet almak isterseniz,internet üzerinden istediğiniz salondan istediğiniz filme bilet alabiliyorsunuz.

Sinemia bileti nasıl alınır ?

Bu kısım çok önemli.Sinemia kötüye kullanım için bazı önlemler almış.İstediğiniz sinemaya gidip istediğinizin seansın biletini alabilmeniz için o sinemaya 100 metre yakında olmanız gerekiyor.Telefon uygulaması bunu kontrol ediyor. Sinemayı uygulamadan seçiyorsunuz.Uygulama size bir kod veriyor.Bu kodu belli bir süre içinde o kodu gişe görevilisine söylemeniz gerekiyor. Filmin adını söyleyip sinemia kodunuzu veriyorsunuz.Bu şekilde biletinizi alıyorsunuz.

Sinemaya gitmeden önce biletinizi almak isterseniz,yani ileri tarihli bilet almak isterseniz bunu haftada sadece bir kere yapabiliyorsunuz. Sinemia mobil uygulamasından ileri tarihli film seçeneğine tıklayarak gerekli alanları doldurun.Bu şekilde bileti alabiliyorsunuz.

Bu yazıyı yazdığımız tarihte uygulama bu şekilde çalışıyor. İleride bir güncelleme gelirse yazıyı güncellemeye çalışacağız.

Sinemia İLETİŞİM

Aklınıza başka sorular takılmışsa sitemizin yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.Ya da SİNEMİA sitesinin yardım kısmına gidebilirsiniz.


Sinemia Müşteri Hizmetleri TELEFON Numarası bulunmamaktadır. 

Ancak Sinemia Müşteri Hizmetleri Canlı Destek hattına bağlanabilirsiniz. Adım adım anlatalım.İsterseniz mesaj atabilirsiniz.Veyahut üyeliğiniz var ise destek ekibine canlı olarak bağlanabilirsiniz.

sinemia-musteri-hizmetleri

adresine girerek kırmızı okla gösterilen yere tıklayarak premium canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.Ya da mavi okla gösterilen kısımları doldurarak mesaj atabilirsiniz.Sinemia müşteri hizmetleri en kısa sürede size döneceklerdir.

SİNEMİA ile ilgili yorumlarınızı,şikayetlerinizi,tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız ? Bu diğer kullanıcılar için fikir olacaktır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap