Sonax Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sonax Türkiye firması otomobiller için temizlik ve bakım ürünleri üreten firmadır. Sonax yine temizlik ve bakım ürünleri üretmek dışında boya yenileme,iç dış yıkama,motor yıkama gibi hizmetleri de bizlere sunmaktadır. Sonax yıkama yani temizlik hizmetinde marka denilebilecek bir firmadır. Çalışanlarının çoğunda oto yıkama yani oto kuaförlüğü belgesi vardır. Tabi her güzel kurumda olduğu gibi Sonax ile de sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların çözümü için Sonax müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak sorununuzu anlatabilirsiniz. Mail yolu ile de iletişime geçebilirsiniz.

sonax-müşteri-hizmetleri

Sonax hakkındaki düşüncelerinizi, yaşadığınız tecrübeleri bizimle paylaşırsanız, sizden sonraki müşteriler için fikir verecektir. Sonax müşteri yorumlarını sitemizin yorum kısmında bulabilirsiniz. Sonax iletişim telefon numaralarına ve sonax genel müdürlük numarasına buradan ulaşabilirsiniz.  Bu verdiğimiz telefon aslında Sonax genel müdürlüğünün telefon numarasıdır aynı zamanda. Arayıp derdinizi,sıkıntınızı,şikayetinizi söyleyebilirsiniz.

Sonax Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

  • Tel : 0216 527 75 03
  • Fax : 0216 313 40 02

Sorunlarınızı ve şikayetlerinizi sitemize yorum olarak bırakmayı ihmal etmeyin. Yorumları da okumanızı tavsiye ediyoruz. Başınıza gelen durumlar,diğer müşterilerin de başına gelmiş olabilir. Onlar bu durumda neler yapmışlar,nasıl davranmışlar. Bunların hepsini öğrenmek için müşteri yorumlarına bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum yap

Yorumlar

  • İyi günler Eskişehir Sonax da vw torun marka aracımı detaylı iç dış tavan taban boya koruma İçin bayinize bıraktım fakat aracı teslim aldığımda normal yıkamadan en ufak bi fark olmadığını üstüne abi bagaj neden böyle dediğim de unutmuşum kapı aralarını sorduğumda çıkmıyor deniyor iyi de abi elimle çıkıyor diyorum ya işte çıkmıyor diye cevap lar aldım ilgilenmenizi rica ediyorum

  • Merhaba,
    21.10.2018 tarihinde Konya’da bulunan bayiinizden Sonax deri Temizleme ürünü aldım. Alma amacımın, henüz 25-30 bin Km de olan aracımın direksiyonundaki yağlı ve parlak görüntüden kurtulmak olduğunu söylediğimde bu ürün verildi. ürün piyasadaki en yüksek fiyatlı ürün ve talimatlara uygun olarak belli bir kesiminde deneme amaçlı kullandım. direksiyonda en ufak bir değişiklik oluşmadı. Islak bir bezle silmekten hiç bir farkı yok. Bu durumdan çok ciddi rahatsızlık duydum. Firmadan ricam bu üründen max bir kaç ml. kullanımım oldu ürünü iade etmek ve bedelini almak istiyorum. Sonax markasında bu hayal kırıklığı yaşanıyorsa başka marka almaya lüzum yok. parlamış şekilde binmek daha mantıklı.Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

    saygılarımla.