SPOTİFY İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spotify iletişim yazımıza hoşgeldiniz.Telefonda müzik denilince ilk akla gelen sitelerden,uygulamalardandır Spotify. Bu yazıda sizlere Spotify ile ilgili tüm detayları vereceğiz. Sizler de bizlere yorumlarınızı yazabilir,yardım alabiliriz.Elimizden gelen en kısa süre içerisinde yapılan yorumları yanıtlamaya çalışıyor,siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı oluyoruz. Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.

spotify-iletişim-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Spotify uygulaması, ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz bir platformdur.Yalnız ücretsiz versiyonu ile ücretli versiyonu arasında bazı farklar bulunmakta.Bunlar neler ? Yani spotify premimum ile bedava versiyonu arasındaki farklar nelerdir ? İsterseniz şimdi buna cevap verelim. Ücretsiz versiyonda karışık çalma özelliği hariç pek bir özellik bulunmuyor açıkçası. Ücretli versiyonda ise en büyük artı olarak reklamsız olarak müzik dinleme keyfi olduğunu söylebiliriz. Beğenmediğiniz şarkıları atlama hakkınız da bulunuyor. İsterseniz istediğiniz kalitede müziği çevrimdışı olarak da dinlemek mümkün.

spotify-müşteri-hizmetleri

Bazen her şey istediğiniz gibi gitmemiş olabilir. Spotify ile ilgili yardıma ihtiyacınız olmuş olabilir.Bu yüzden Spotify iletişim hattı arıyor olabilirsiniz.Ancak malesef bu konuda spotify bize telefon üzerinden yardımcı olmuyor.Yani Spotify müşteri hizmetleri adı altında bir telefon numarasını bizlere sunmuyor. Bu bir eksiklik olarak karşımıza çıkıyor. Sonuç olarak spotify müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.Ancak yardım alabileceğiniz başka platformlar bulunmakta. Bunlarla iletişime geçmeden spotify yardım sayfasına giderek sorunuzun cevabını arayabilirsiniz.  https://support.spotify.com/tr/ sayfasına giderek karşınıza gelebilecek sorunların çözümlerine bakabilirsiniz.Bu sayfada yeterli bilgiyi bulamadığınız takdirde iletişime geçmek için bazı yollar mevcut.

Bunların en başında sosyal medya hesapları geliyor. Spotify ; Facebook,twitter ve instagram üzerinden sizlere yardımcı olabiliyor.

Spotify twitter hesabı 

Twitter üzerinden mesaj atabilir,sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.Yine aynı şekilde bunu facebook spotify sayfasından da yapabilirsiniz.

Spotify facebook hesabı

Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.Yardım isteyebilirsiniz.

Spotify ile ilgili sorunlarınızda bize yorumlar kısmından da yazabilirsiniz.Bizler de sizlerin sorunlarını çözmek için yardımcı olmaya çalışıyoruz. En önemlisi de sizlerin yorumları.Daha önceden Spotify kullanmışsanız yaşadığınız tecrübeyi bizlere yorum olarak yazabilirsiniz.Bu yorumlara bakarak,bunları okuyarak diğer kullanıcılar karar verecektir. Yorumlarınız bizler için değerlidir.

Yorum yap