Teknosacell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosacell müşteri hizmetleri adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Teknosacell iletişim ile ilgili tüm bilgileri bulabileceksiniz.2018 yılında Teknosacell müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ne yapmanız gerektiğini tek tek yazacağız. Teknosacell ile ilgili yorumlarınızı bizlere yazabilirsiniz.Siz değerli ziyaretçilerimizin yorumları bizler için çok önemlidir.Sizden sonra bu firmayı kullanacak arkadaşlara ışık tutacaksınız. Mesela ne yazabilirsiniz ? Kısaca örnek vermek gerekirse; Teknosacell’in çekim gücü ne kadardır,nasıldır ? Bunu bizlere yazabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz.

2000 yılında kurulan Teknosa, 81 ile ulaşmayı başarmış bir marka olmasıyla beraber Teknosacell ile alternatif bir operatör markasını kullanıcılara sunmaktadır. Teknosacell çatısı altında sunulan GSM tarifelerine ek olarak akıllı cihaz teklifleri de sunulmaktadır. Teknosa, hem hat sahibi hem de telefon sahibi yapmaya yönelik olarak oluşturduğu Teknosacell markasıyla beraber, özgün konsept oluşturmuştur. Herkes için tercih edilebilir durumda olmasıyla beraber, özel seçenekleri bir arada bulundurmaya yönelik olarak tarifeler oluşturulmaktadır. Uygun fiyatlardan, taahhütlü olarak müşterilere hem hat hem de akıllı cihaz kampanyalarını sunan Teknosacell markasıyla beraber, ekstra kart kullanılmasın gerek kalmadan istenilen tercihe sahip olunabilmektedir.

teknosacell-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Tarifeye ek olacak şekilde taksitli fiyatlardan sunulan ürünlerle beraber, Teknosacell müşterileri için avantajlı kampanyalar da sunulmaktadır. Marka kapsamı içerisinde bulunan müşterilere ayrı, yeni gelen müşterilere ayrı olacak şekilde teklifler sunulmaktadır. Teknosacell, taksitli cihaz kampanyalarını tarifeye ek olarak taahhüt kapsamında sunmaktadır. Dünyanın en çok satan akıllı telefonlarını tek bir çatı altında toplayarak tarifeye ek olarak sunan Teknosacell, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak kapmayanları sunmasıyla beraber de diğer markalardan ayrılır. 2015 yılından itibaren aktif olarak önce hizmet veren Teknosacell, Türkiye’nin iletişim ihtiyacını 81 ilde karşılamaya yönelik olarak çalışma anlayışını benimsemektedir. Bireylere özel olarak paketlerin içerisinde yer aldığı Teknosacell markası, Türkiye’nin büyüme hızı açısından önemli markaları arasına girmeyi başarmıştır. Faturalı ve faturasız paketlerle müşterilere hizmet veren marka değerine sahiptir.

TeknosaCell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 0850 222 55 99

Bu telefon numarasından Teknosacell müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.  Faturanızı sorgulayabilirsiniz.  Size bir uyarıda bulunalım. UYARI : Teknosacell fatura sorgulama yazarak her siteye telefon numaranızı vermemenizdir. Teknosacell’in kendi sitesinden online işlemlere giriş yaparak faturanızı sorgulayabilirsiniz.Bunun dışında başka bir yerden fatura sorgulamak imkansızdır. Bunun dışında Teknosacell Avea alt yapısını kullandığından dolayı Avea’nın sitesinden de güvenli bir şekilde fatura sorgulamanızı yapabilirsiniz.Aynı şekilde bu telefon numarasından Teknosacell şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Teknosacell ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz ? Teknosacell’in çekim gücü nasıl ? Her yerde çekiyor mu ? Ses kalitesi nasıl ? Bu ve buna benzer kullanıcı deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız,Teknosacell’e geçmek isteyen tüketicilere yardım etmiş olursunuz. 

Yorum yap

1 yorum

  • daha önceden teknosacell kullanan varsa aranızda yorum yazabilir mi ? heryerde çekiyor mu ? çekiş gücü iyiyse güzel bir tarife bulursam geçmeyi düşünüyorum.