TRENDYOL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2009 yılında Demet Mutlu tarafından kurulan Trendyol, Türkiye’de e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir. Online alışverişte kullanıcılar için avantajlı seçenekleri bir arada sunmayı hedefleyen Trendyol, çeşitli giyim markası ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Moda e-ticaret sitesi konseptine sahip olarak kurulan Trendyol markası, kuruluşunun ardından 6 geçen 6 aylık dönemin ardından ABD’li yatırım şirketi Tiger Global desteğini almıştır. Trendyol tarafından yakalanan başarılı rakamlarla beraber, Tiger Global’e ek olarak Kleiner Perkins ve Avrupa Kalkınma Bankası da Trendyol’a yatırım yapmıştır. Güvenliği 128 bit şifrelemeyle sağlanan Trendyol, Facebook içerisinde e-mağazaya sahip markalardan biridir. Modanın trend ürünlerinden, sezonun genel trendine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Trendyol-müşteri-hizmetleri-iletişim-tel-no

Trendyol, 2013 yılı içerisinde Maslak’taki yeni ofisine taşınmıştır. Trendyol.com adresinde aktif olarak gerçekleştirdiği satışlarla birlikte önde gelen markaların içerisinde bulunduğu bir adrese dönüşmüştür. Müşterilerin online alışveriş yapabilmelerinde farklı fırsatları bulabilmelerine olanak sağlamaktadır. Aktif olarak indirimli fiyat seçenekleriyle beraber belirli bir zaman diliminde ürün satışını gerçekleştirmektedir. Sezonun farklı dönemlerinde farklı indirimleri Trendyol üzerinde bir arada görebilmek mümkün durumdadır. Geniş marka yelpazesiyle beraber oluşturulan ürün genişliği sayesinde her müşterinin ihtiyacına özel olarak satış gerçekleştirir. Erkek, kadın ve çocuk giyiminden başlayarak ev ürünlerine kadar uzanan farklı kategorilerde hizmet vermektedir. Trendyol markası, 2016 yılında Galatasaray Kadın Voleybol Takımı ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalamıştır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Destek Hattı

  • 0 212 331 0 200

Bu hattın çalışma saatleri ise şöyle :

Hafta içi: 08:30-24:00 Cumartesi: 10:00-24:00 | Pazar: 10:00-17:00

Trendyol müşteri hizmetleri cevap vermiyor ise bu saatler dışında arıyor olabilirsiniz.Veyahut trendyol müşteri temsilcileri başka müşterilerle ilgileniyor olabilir. Biliyorsunuz ki en büyük online alışveris sitelerinden biri olması sebebiyle yoğun olabilirler. Bir kaç kez deneyebilirsiniz.

İsterseniz Trendyol canlı yardıma da bağlanabilirsiniz.Bunun için hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.  Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yardım bölümüne giderek canlı yardım alabilirsiniz.

Trendyoldan alışveriş yapmışsanız bizimle tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlar kısmından bizlere trendyol öneri,dilek ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

İsterseniz Morhipo Müşteri Hizmetleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.Morhipo ile ilgili de görüşlerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yap