UPS KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UPS Kargo hakkında kısa bir bilgi verelim. UPS Kargo 1907 senesinde Jim Casey isminde 19 yaşındaki bir amerikan tarafından kurulmuştur. UPS Amerika’nın Seaatle kentinde kurulmuştur. İlk yıllarında kargo gönderilerinin teslim işlemleri yaya olarak veya bisiklet yardımı ile yapılıyordu. UPS kargo ilk kurulduğunda ismi UPS değildi. Kurulduğunda ismi American Messenger Company idi. Daha sonra şirket büyüyünce adı değişti. 1919 yılında şirketin ismi UPS oldu. Peki bu UPS’nin açılımı nedir ? UPS demek aslında United Parcel Service demektir. Türkçe karşılığı yani çevirisi ise Birleşik Paket Hizmeti anlamına gelir. ups-kargo-müşteri-hizmetleri-tel

UPS başlarda yerel bir firma iken yavaş yavaş diğer eyaletlerde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu ilk yıldan itibaren müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş bu kargo firması günümüzde ise dünya çapında çalışmaktadır. Ülkemizde de faaliyetlerini 1988’den bu yana sürdürmektedir. UPS kargo firmasında şu anda üç bini aşkın çalışan bulunmaktadır. UPS firması kargo firmaları arasında önder firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

UPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 444 00 66 

UPS Müşteri Hizmetleri Fax Numarası

  • (212) 409 06 10 
  • (212) 409 06 22

UPS Kurye Rezervasyon Telefon Numarası

  • 444 00 33

UPS Kargo iletişim bilgilerinin tamamını sitemizde vermeye çalıştık.Daha önceden UPS kargo ile bir şey göndermişseniz veya almışsanız tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yap

1 yorum

  • Bazı büyük firmalar ups ile çalışıyor.örneğin vatan bilgisayar. yalnız ups de şöyle bir problem var.bana göre yani. ups her yerde olmadığı için. yani çoğu ilçede yok. o yüzden haftada bir gün ilçeye geliyor. o gün seni buldular.buldular.bulamazlarsa bir hafta daha bekleyeceksin. bence ups şubeleri artırılmalı..benim görüşüm bu yönde.