WATSONS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons müşteri hizmetleri ile ilgili tüm detaylara bu yazımızda yer verdik. Watsons ile ilgili kısa bilgileri de sizler için yazdık.Watsons’un sahibi kim ? Hangi ülkenin malı ? gibi sorulara da yer verdik. MusteriHizmetleriDestek.Com olarak sizlere en doğru ve en net bilgileri vermeye çalışmaktayız. Watsons iletişim ile ilgili kafanıza takılan her soruyu bizlere yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizler için değerlidir.

watsons-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Watsons, kuruluş yılı 1828 yılına dayanan Hong Kong merkezli kişisel bakım malzemeleri satıcısı konumunda yer alan marka değerini taşımaktadır. Watson Group çatısı altında hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biri olarak ön planda yer almaktadır. Watsons markası, kaliteli perakende anlayışını temsil etme hedefine sahiptir. Yenilikçi marka değerini taşımasıyla birlikte, hem zevkli hem de eğlenceli mağaza konsepti mevcuttur. Yenilenen ürünleriyle beraber müşterilerine haftalık olarak 25.000’i aşkın farklı ürünü beraberinde getirmektedir. Kişisel bakım başta olmak üzere, onları tamamlayan ürünler de Watsons markası çatısı altında sunulmaktadır.

13 farklı ülkede yer alan Watsons markası, Türkiye’de 75’i aşkın şehirde 300’den fazla mağaza sayısına sahiptir. Türkiye’nin lider güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biri olarak gösterilmektedir. Watsons, global çapta haftalık 57 milyon müşteriye sahiptir. Dünya çapındaki popülerliğiyle beraber, çalışan sayısı olarak da kişisel bakım ve güzellik sektöründe faaliyet gösteren markalar arasından sıyrılmaktadır. 130.000’i aşkın çalışanıyla beraber Watsons, erkek ve kadınlara özel olarak ürünler sunmasının yanı sıra; anne-bebek kategorisinde de ürünler sunar. Watsons markası aynı zamanda Avrupa’nın en büyük lüks parfümeri ve kozmetik perakendecisi konumundadır. Watsons markasından alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar hem fiziksel şubeler üzerinden hem de online mağazadan alışveriş yapabilme olanağına sahiptirler. Watsons, kişisel bakım alanında sunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretme amacını benimser.

Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 444 99 87

Eğer Watsons müşteri hizmetleri meşgul ise ya da ulaşamıyorsanız web sitesinden mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Watsons ile ilgili kullandığınız ürünlerin yorumlarını bize yazabilirsiniz.Watson müşteri yorumlarınızı bekliyoruz.Bunun sebebi ise şudur.Yorumlarınız sizden sonra Watsons’tan alışveriş yapacak olan müşterilere ışık tutacaktır.Bu yüzden yorumlarınız bizler için değerlidir. 

Yorum yap

1 yorum

  • Aldigim karti activate etmek icin tum yollari denedim ama hep yanlis bilgi cikti karsima birikmis puanlarim hic .oldu.Megerse hayatimda duymadigim bir numera. tell. numeram olarak. kaydedilmis bu duzenbazliktir ne icin yapildigini anlamadim. Bir daha Watsons’a guvenmek niyetinde degilim ve alisverislerimi gratis veya benzeri yerlerden yapacagim. Maduriyetimin telafi edilmesini istiyorum Eger bu sekilde yanlislar yapilacaksa kart almanin hicbir anlami yok