ZERUJ PORT Alışveriş Merkezi Müşteri Hizmetleri

Zeruj Port Avm müşteri hizmetleri yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazıda neler bulacaksınız ? Kısaca bunlardan bahsetmek gerekirse şöyle.  Zeruj Port avm nerede,Zeruj port avm’ye nasıl giderim,müşteri hizmetleri iletişim bilgileri. Evet tüm bunları bu yazımızda bulacaksınız. zeruj-port-avm-müşteri-hizmetleri

Bu alışveriş merkezinin en önemli özelliği sadece kadınlara yönelik olmasıdır. Zeruj Port alışveriş merkezinin içinde 5 vakit ezan okunması da ayrı bir özelliği. Bu alışveriş merkezinde kadın ve çocuklara yönelik çoğu markayı bulmak mümkün. Ayrıca alışveriş merkezi içerisinde mescit de bulunuyor. Siz de eğer Zeruj Port alışveriş merkezine gitmişseniz, görüş ve önerilerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Zeruj Port AVM Zeytinburnu’nda bulunuyor. Yazımızın içerisinde bu alışveriş merkezinin açık adresini bulabilirsiniz. Şu yazıyı yazdığımız tarihte alışveriş merkezinde tam 126 tane mağaza bulunmaktadır.

Zeruj Port Avm Adresi

Kazlıçeşme Mahallesi Asım Kazancıgil Cd. No:38-1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul


Zeruj Port Avm’ye nasıl giderim ?

Eğer MARMARAY ile gitmek istiyorsanız Kazlıçeşme Marmaray İstasyonuna 3 dakika uzaklıktadır.

Eğer TRAMVAY ile gitmek istiyorsanız Bağcılar-Kabataş [T1] Hattı AKŞEMSETTİN Durağına sadece iki dakika uzaklıktadır.

Eğer METRO İSTANBUL ile gitmek istiyorsanız  Zeytinburnu – Merter Metro İstasyonlarına 5 dakika kadar uzaklıktadır.

Son olarak İETT İSTANBUL ile gitmek istiyorsanız MR11 – Kazlıçeşme Zeytinburnu Metro Hattı ZERUJPORT Durağı’nda inebilirsiniz.


Zeruj Port AVM İletişim Mail Adresi 

  • bilgi@zerujport.com

Zeruj Port Alışveriş Merkezi ( avm ) Telefon Numaraları

  • Tel : (0212) 582 60 83
  • Fax : (0212) 582 60 83

Bu telefon numaralarından Zeruj Port avm müşteri hizmetleri ve Zeruj Port avm genel müdürlük ile iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak sizlerden ricamız,eğer daha önceden Zeruj Port avm’ye gitmişseniz gördüğünüz eksileri ya da artıları bizlerle paylaşmanız. Bunu şu yüzden istiyoruz. Zeruj Port avm’yi tercih etmek isteyen müşteriler için önceden fikir edinebilsinler. Bu müşteri yorumları sayesinde gitsinler ya da gitmesinler. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap