Ziraat Yatırım Borsa Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ziraat Yatırım ve Ziraat Borsa yazımız sizler için en detaylı şekilde hazırlanmıştır. Bu sayfada tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Yine biz zaman zaman bu sayfayı siz değerli ziyaretçilerimiz için güncelliyor olacağız. Aklınıza takılan bir soru olursa mutlaka bize yorumlar kısmından yazınız. Editörlerimiz sürekli sizlere cevap verecektir. O halde buyrun Ziraat Yatırım İletişim konumuza.

ziraat yatırım ileişim

Ziraat Yatırım İletişim

Ziraat Yatırım ülkemizde son yıllarda borsanın gelişmesiyle hayli aranan bir firma haline geldi. Ülkemizin en büyük kamu bankası olması sebebiyle de en çok tercih edilen yatırım aracı kurumlarından olmasıyla dikkat çekiyor. Haliyle sorun yaşayan yatırımcılarda bir iletişim numarası arıyor.

Ziraat Yatırım / Ziraat Borsa / Zborsa iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 22 22 979

Ziraat yatırım iletişim numarası üzerinden hızlıca ziraat yatırım müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz. Yoğunluk sebebiyle biraz beklemeniz mümkün tabiki. Ancak size özel bir müşteri temsilciniz varsa çok daha hızlı iletişim sağlamak mümkün oluyor.

Ziraat Borsa Müşteri Hizmetleri

Ziraat Borsa hesabınız varsa yukarıda verdiğimiz numaradan müşteri temsilcinize ulaşabildiğiniz gibi belli bir portföy miktarını yakaladığınız zaman ki bu miktar sürekli güncelleniyor; size özel bir müşteri temsilcisine de bağlanabilirsiniz. Bu müşteri temsilcisinin numarasına nereden ulaşacaksınız peki ? Ziraat Borsa e-şube üzerinden giriş yaptığınızda bunu sağ üst kısımda müşteri temsilcisi kısmına tıklarsanız görebilirsiniz. Eğer sizde böyle bir müşteri temsilcisi numarası görünmüyorsa yeterli şartları sağlamıyorsunuz demektir. Bu konuda aklınıza takılan her şeyi bize yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Ziraat Yatırım Şikayet Hattı

Ziraat Borsa ile ilgili sorunlarınızı Ziraat Yatırım e-şube kısmına girdikten sonra sağ üst köşeden bize ulaşın kısmına tıklayabilir gerekli soruları sorabilirsiniz. Buradan sadece şikayetleri değil, önerilerinizi ve bir çok şeyi görmeniz mümkün.

Evet gördüğünüz gibi. Buradan mesajlarınızı iletebilirsiniz. Musterihizmetleridestek.com sitesi olarak bizlere de sormak istediğiniz bir şey varsa yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Borsa Müşteri Hizmetleri

Ziraat Yatırım yani Ziraat Borsada bir sorun yaşıyorsanız bunu genelde bankadan halletmeniz pek mümkün olmayabilir. Bunun için Ziraat Yatırım müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz daha doğru olabilir. Bu konuda hakkında bilgi almak için bankanızı arayabilirsiniz. İsterseniz direkt olarak Ziraat Yatırım müşteri hizmetleri telefonunu kullaranak Ziraat Borsaya ulaşabilirsiniz.

Ziraat Borsa Müşteri İletişim Telefon Numarası :
0850 22 22 979

Ziraat Yatırım Borsa Yorumları

Ziraat Yatırım müşteri portföyü olarak en yoğun aracı kurumlardan. Eğer siz de Ziraat Borsa kullanıyorsanız, tecrübelerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Bu diğer kullanıcıların Ziraat Borsa hakkında fikir edinmesine fayda sağlayacaktır.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yorum yaz

3 yorum

  • merhaba. bugündün beri ziraat yatırıma erişemiyorum. bir sorun mu var ? zborsa mesajı gelmiyor. 4 5 dakika sonra geliyor. onu da program kabul etmiyor. sabahtan beri uğraşıyoruz. ziraat yatırım müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum. telefona bakan yok. paramızla rezil oluyoruz

  • Ziraat yatırıma yine ulaşamadım. Ziraat borsaya giriş yapılamıyor bugün nasıl olacak bu iş. her gün aynısı. ettiğim zararın hesabını kim verecek.

  • ziraat borsa müşteri hizmetlerine ulaştım. temsilcimle konuştum. komisyon oranımda düşüş istedim. bana söyleneni size söyliyim : son 3 ayıma baktılar. hacim oranım yeterli değilmiş düşüşe gitmediler .Dedikleri şu ama. isterseniz günlük hacminize göre komisyon belirleyelim o da olmadı. sağolun teşekkürler buda basımdan gecen bir olaydır.