ZYXEL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zyxel yaklaşık 30 yıl önce kurulmuştur. Zyxel yeniliğe ve yenilikçiliğe çok önem vermektedir ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmalar sürdürmektedir.Peki biz Zyxel’i nereden tanıdık ? Zyxel hayatımıza Türk Telekom ile girdi diyebiliriz.Türk Telekom’a internet için başvurduğumuzda evimize gelen modem Zyxel’i böyle tanımış olduk.Bu modem ile problem yaşadığınızda bir müşteri hizmetleri telefonuna ihtiyacınız oluyor. Burada biz devreye giriyoruz. Zyxel firması ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulacaksınız. Zyxel iletişim bilgilerine yazımızda yer vereceğiz.

zyxel-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Bu kısımdan itibaren dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Zyxel’i nereden aldığınız önemli. Çünkü aldığınız yere göre Zyxel müşteri hizmetleri telefonu değişiyor. Nasıl değişiyor  ? Şu şekilde. Ürünü aldığınız yere göre yardım isteyeceğiniz,destek alacağınız telefon numaraları da değişiklik gösteriyor.

Servis Sağlayıcıdan Satın Alınan Cihazlar için bu şimdi vereceğimiz telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Servis sağlayıcısı dediğimiz şu oluyor. Eğer modemizini Ttnet, Göknet, Ekstranet, Millenicom gibi firmalardan almışsanız bu numarayı arayacaksınız.

  • 444 17 59

Tekrar hatırlatmakta fayda var. Zyxel modem müşteri hizmetleri telefonu olarak bu numarayı arayabilirsiniz.Dediğimiz gibi modeminizi servis sağlayıcısından almışsanız. Modemle ilgili sorunlar için lütfen bilgisayarınız ve modeminiz açık şekilde beklerken arayın. Böylece daha çabuk çözüme ulaşırsınız.

Dikkat ! Bazen çalışmalardan dolayı 444 lü hatlar çalışmayabiliyor. Bu gibi durumlarda

  • 0212 314 1899

Zyxel müşteri hizmetleri telefonunu da arayabilirsiniz. Bu numara yine yukarıdaki 444 lü numara ile aynıdır. Yani yine Zyxel müşteri hizmetleri müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yine Zyxel teknik destek için de bu numarayı arayabilirsiniz.Modeminiz bozulursa modeminizi ücretsiz bir şekilde garantiye gönderebilirsiniz. Modemi garantiye ücretsiz göndermek için müşteri hizmetleri telefonundan kargo kodu alıyorsunuz.Bu kodu kargo görevlisine söylediğiniz zaman modemi ücretsiz bir şekilde gönderebiliyorsunuz.


Elektronik Marketler ve Partner/Bayiden Satın Alınan Cihazlar için ise şimdi vereceğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • 0212 314 18 19 

Zyxel’e ait 444 lü bir telefon yok. Bu numarayı arayarak yardım alabilirsiniz.

Ayrıca Zyxel iletişim için bir de mail adresi mevcut.

Zyxel iletişim mail adresi 

  • support@zyxel.com.tr

Zyxel modeminiz ile ilgili sorunlar için sitemize yorum bırakabilirsiniz.Elimizden geldiğince en kısa sürede sizlere dönüş yapmaya çalışacağız.

Yorum yap

1 yorum

  • zyxel modemin şifresini unutmuştum.müşteri hizmetlerini aradım.yardımcı olur musunuz diye. o kadar basit ki. kendime inanamadım.buraya yazmadan da duramadım. modemin şifresini unutrsanız arkadaşlar modemin şifresi altında yazıyor. bu da benden size güzel bir bilgi olsun.