Armut Müşteri Hizmetleri

Selamlar. Bugün sizlere Armut.com ile ilgili detaylı bir yazı hazırladık. Bu yazıda Armut’a dair ne arıyorsanız bulacaksınız. Sıkça sorulan kısımdan tutun da ne ararsanız. Hadi o zaman lafı uzatmadan sizleri yazımızla baş başa bırakalım.

Armut Müşteri Hizmetleri Telefon

Biliyorsunuz Armut hizmet verenlerle hizmet alanları birleştirmeyi amaçlayan bir platform. Haliyle bu platformun düzgün işleyebilmesi için bazı kurallar kaideler olması gerekiyor. Bazı sorunlar ortaya çıkıyor da olabilir. Bu sorunların çözümü için Armut ile iletişime geçmek istiyorsunuz. Tam doğru yerdesiniz. Armut iletişim numaralarını sizlere vereceğiz. Bazen sitemize şu istekle de giriyorsunuz. Armut müşteri ile nasıl iletişime geçebilirim ? Bunu ancak sistem üzerinden telefon numarasıyla yapabilirsiniz. Neyse diyoruz ve lafı uzatmıyoruz. Armut çağrı merkezi numarasını sizlerle paylaşıyoruz.

Armut Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 22 00

Bu çağrı merkezi numarasından Armut müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Bu numara Armut hizmet veren müşteri hizmetleri numarasıdır da aynı zamanda. İster hizmet veren isterseniz de hizmet alan olun, bu telefon numarasından destek alabilirsiniz.

Armut İletişim

Armut.com, 2011 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’nin öncü yerel hizmetler pazar yeri olarak bilinen bir platformdur. Genişlemesini sürdüren Armut, Avrupa’nın çeşitli bölgelerine de yayılmış durumda. İtalya’nın önde gelen hizmet platformu ProntoPro ile birleşerek Armut, Avrupa’daki liderliğini güçlendirmek amacıyla 15 milyon Euro tutarında bir yatırım almıştır. Şu anda 14 ülkede faaliyet göstermekte olan bu birleşik şirket, çok çeşitli hizmetler sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

Armut Mail Adresi:
destek@armut.com

Platform, kullanıcılara evden eve nakliyat, boya badana, fayans döşeme gibi günlük ihtiyaçlar başta olmak üzere 4.000’den fazla kategoride hizmet sunmaktadır. Kullanıcılar, hizmet verenlerin profillerini inceleyebilir, daha önceki müşterilerin yorumlarını okuyabilir ve böylece ihtiyaçlarına en uygun profesyoneli seçebilirler. Armut, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde teklif alabilmeleri için bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem üzerinden kullanıcılar birkaç basit soruya cevap vererek ihtiyaçlarını belirtir ve ardından alanında uzman profesyonellerden teklif alır​.

Armut Şikayet Hattı

Arkadaşlar Armut hakkındaki şikayetlerinizi şikayet hattından kendilerine iletebilir ve çözüm arayabilirsiniz. Armut şikayet hattı aslında müşteri hizmetlerinin ta kendisidir. Yine sizlere numarayı bırakalım.

Armut İletişim Hattı
0850 333 22 00

Armut’la ilgili deneyimlerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Armut yorumlarını okumak diğer kullanıcılara da fikir verecektir. Bu konuda siz kullanıcıların değerli yorumlarını da bekliyoruz.

Armut.Com Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık altında Armut hakkında siz değerli kullanıcıların sıkça sorduğu sorulara göz atacağız. Bu soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Armut’a nasıl ulaşabilirim ?

Armut’a ulaşmaktan kastınız müşteri ise müşterinize sistemdeki müşteri numarasından ulaşabilirsiniz. Armut.com müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız ise 0850 333 22 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Armut’ta teklif vermek ücretli mi ?

Evet. Armut’ta bir hizmet yapmak için teklif vermek istiyorsanız bunun ücreti var. Bu ücret işten işe göre değişebiliyor.

Armut teklif ücreti ne kadar ?

Armut teklif ücreti kullanıcıya ve hizmete bağlı olarak değişiyor. Eğer siz deneyimli bir hizmet verenseniz, yani daha önceden yıldızlı bir çok iş yapmışsanız daha az teklif ücreti ödeyebilirsiniz. Bu teklif ücreti işten işe ve kullanıcıdan kullanıcıya göre değiştiği için net bir ücreti kimse bilemez.

Armut teklif ücreti iade edilir mi ?

Armut’un sitesinde de yazdığı üzere. Teklif vermek işi almanızı garanti etmez. İşi alsanız da almasanız da ödediğiniz teklif ücreti iade edilmez. Daha detaylı bilgi için armut müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Bir yorum yaz