BİMCELL Müşteri Hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetleri yazımızda BİMCELL‘e ait aklınıza ne kadar soru geliyorsa hepsini cevaplandırmaya çalıştık. Bu yazı BİMcell için dev bir rehber niteliğindedir. Aradığınız şey için MusteriHizmetleriDestek.Com sitesine geldiyseniz aradığınız kesinlikle bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Bim’in marketinin olmadığı yer kalmadı diyebiliriz. Bim kaliteli malları toptan fiyatına perakende olarak müşterilerine ulaştırmayı amaç edinen bir market zinciri. Biz bu yazıda sizlere BİMCELL‘e ait soruların yanıtlarını vereceğiz. Bimcell hangi operatörde ? Bimcell 2012 yılından itibaren AVEA alt yapısını kullanarak Gsm sektöründe ucuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile biz müşterilere hizmet vermeye başlamıştır.

Bimcell DEV REHBER demiştik. Aradığınız şeyi daha rahat bulabilmeniz açısından yazıyı başlıklara böldük.İlgili başlığa tıklayarak istediğiniz bölüme rahatça ulaşabilirsiniz.

>> Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
>> Bimcell Paket İptal Etme
     > Bimcell Karma Paket İptali
     > Bimcell Konuşma Paket İptali
     > Bimcell İnternet Paketi İptali

bimcell-musteri-hizmetleri-telefon

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu bimcell iletişim numarasından bimcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.Bimcell paketler,tarifeler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.Yine bu telefon numarasından öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Aynı şekilde Bimcell şikayet hattı da bu numaradır.  Şunu da söylemek de fayda var. Bimcell whatsapp müşteri hizmetlerine ait bir telefon numarası yoktur. Yukarıda verdiğimiz telefon numarasından bimcell müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

 • 444 4 551

Bimcell hakkındaki müşteri yorumlarını bize yorum kısmından iletebilirsiniz.Diğer müşterilerle görüş alışverişinde bulunabilir,müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Tecrübe ettiğiniz her şeyi bize yazabilirsiniz.


Bimcell Paket İptal Etme

Bimcell‘de bir çok paket mevcut. Her birinin iptali birbirinden farklı haliyle. Bu yazıyı her zaman güncel tutmaya çalışacağız. Yine de aklınıza takılan bir soru olursa mutlaka yorum kısmından bize yazın.Elimizden gelen en kısa süre içinde size dönüş yapmış oluruz. Biz siz değerli ziyaretçilerimize en doğru ve en net çözümleri sunmaya çalışan kaliteli bir olmaya çalışıyoruz.

Bimcell Karma Paket İptali

Paket otomatik olarak iptal edilmez.Eğer hesapta yeterli bakiyeniz varsa paketiniz otomatik olarak yenilenir. Ancak hesabınızda yeterli bakiye yani para yoksa 29 gün beklenir.Bu sürede hatta para yüklerseniz paket yenilenir. Yüklemezseniz 29 gün sonra otomatik olarak paket iptal olacaktır. Ancak siz bu süreyi beklemek istemiyorsanız şunları yapmalısınız. 

 • Dost 1GB Paketi için IPTAL DOST 1GB
 • Dost 3GB Paketi için IPTAL DOST 3GB
 • Dost 7GB Paketi için IPTAL DOST 7GB yazıp 4551’e sms gönderebilirsiniz.

Paketi iptal ettikten sonra günü dolana kadar pakette kalan hakları kullanabiliyorsunuz.

Bimcell Konuşma Paket İptali
 • Her yöne 250 Dakika paketi için IPTAL250DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.
 • Her yöne 500 Dakika paketi için IPTAL500DK yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.
Bimcell İnternet Paketi İptali

Aylık internet paketleri kendiniz iptal etmeniz gerekir.Eğer iptal etmezseniz her ay ya da paket bitince otomatik olarak yenilenir. Eğer paketiniz yenilenmesin istiyorsanız yani Bimcell internet paketi iptali istiyorsanız şunları yapmalısınız.

 • 250 MB paketi için IPTAL250MB
 • 1 GB paketi için IPTAL1GB
 • 2 GB paketi için IPTAL2GB

yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz. İptal ettiğinizde paketiniz otomatik yenilenmeyecektir.

İptal ettikten sonra kullanım süresi bitene kadar kalan hakkınızı kullanabilirsiniz.Aklınıza takılan sorular için bize yorum kısmından yazabilirsiniz.Sizlere en doğru ve en net cevabı verebilmek için çalışacağız. 

Eğer sayfamızda olmadığını düşündüğünüz Bimcell paketi varsa vereceğimiz linkten Bimcell’in kendi web sitesine ulaşabilirsiniz.


Bimcell hakkında aklınıza gelen her soruyu bizlere iletebilirsiniz.En kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız. Yorum yazmaktan çekinmeyin.Teşekkür eder,iyi günler dileriz.

Yorum yap

Yorumlar

 • ayın 16 sında bimcell geçtim fakat ayın 23 oldu bimcell 25 tl yükledim sabah saat 9 da hala mesaj gelecek telefon la işlerimi halledecem

 • bu nasıl iş ya 1.8 vergi borcu var diye 3 gün önce yüklediğim paketi yakıyorsunuz olmadı bu bimcell . e yakışmadı

 • Bimcell hangi paketteyim diye ararken sitenize girdim. Bimcell müşteri hizmetleri telefonunu aradığımda müşteri temsilcisine bağlanıp hangi pakette olduğumu öğrenebildim.Teşekkürler tüm dostlara.sevgiyle esen kalın..