Hakkımızda

MusteriHizmetleriDestek.Com sitesi Türkiye’de bulunan kurumların,firmaların müşteri hizmetlerine,canlı destek hatlarına,mail adreslerine,faks numaralarına yani kısacası tüm iletişim bilgilerine rahatça ulaşabilmeniz için kurulmuş bir sitedir.

MusteriHizmetleriDestek.Com sitesinin resmi kurum ve kuruluşlarla,sitede adı geçen firmalarla hiçbir ilgisi yoktur. Bu site link verilen sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Bu site yazılara gelen yorumlardan sorumlu değildir. Her ziyaretçi yaptığı yorumdan sorumludur. Sitemiz sadece firmaların kendi websitelerinde belirtmiş oldukları iletişim bilgilerinin daha rahat bulunabilmesi için yayın yapan bir sitedir.Bu bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir.Güncellenmemiş olabilir.Bu nedenle sitemizi kullandığınızdan dolayı oluşabilecek hiçbir sorun için sorumluluk kabul etmemekteyiz.Eğer bu siteyi kullanmaya devam etmek istiyorsanız bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Sitemizdeki tüm yazılar tarafımızca yazılmış olup izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması,kopyalanması yasaktır. Aksi taktirde izinsiz alınan içerikler için yasal işlem başlatılmaktadır.