Hakkımızda

MusteriHizmetleriDestek.com sitemiz uzun yıllardır yayın hayatına devam etmekte olan bir web sitesidir. Her gün güncellenen bilgilerle bir çok kurum ve kuruluşun telefon numarası ve iletişim bilgilerini yayınlamaktadır. Buradaki amacımız siz değerli kullanıcıların bu iletişim bilgilerine daha hızlı erişebilmesidir.


Sitemizde sürekli olarak güncellenmeye çalışılan Türkiye’de bulunan bir çok kurumun ve kuruluşun iletişim bilgileri, müşteri hizmetleri destek numaraları gibi bilgileri bulmaktasınız. Bu bilgileri sürekli güncel tutmaya çalışmaktayız. Ancak burada yer alan bilgilerin her zaman doğru ve güncel olduğunun garantisini vermemekteyiz. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı musterihizmetleridestek.com sitesinin yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca siteye yazılan yorumlar yorum yapan kişileri yasal olarak bağlamaktadır. Yazılan yorumların sorumluluğu yorumu yazan kişiye aittir. musterihizmetleridestek.com sitesinin yöneticileri yazılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.


MusteriHizmetleriDestek.com sitesinin hiç bir resmi kurum ve kuruluşla ilgisi yoktur. Bu web sitesi sadece kullanıcıların işlerini daha rahat yapabilmesi için, müşteri temsilcisi telefon numaralarını kendi web sitelerinden alarak yayınlamaktadır. Bizler yorumlar kısmından sorulan sorulara cevaplar vermeye çalışıyoruz. Resmi bir kurum olmadığımız için kesin ve doğru bir çözüm bulmamız her zaman mümkün olmayabilir. Ancak her zaman çalışmaya devam ediyoruz.


MusteriHizmetleriDestek.com, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre yayın hayatına devam etmektedir. Burada yazılan tüm içerikler editör ekibimiz tarafımızdan yazılmaktadır. Yayınlanan yazıların izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması hakkında yasal işlem başlatılacaktır.