LastikPark Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LastikPark çağrı merkezi yazımıza hoş geldiniz. Bu yazıda Lastikpark’a ait tüm iletişim yollarını bulabileceksiniz. LastikPark dünya markalarının çoğunu çatısı altında toplayan bir lastik firmasıdır. Tüm illerde bayisi bulunan LastikPark lastik satışı, saklanması ve değişimi gibi konularda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

LastikPark İletişim Telefon Numarası

LastikPark firması Türkiye’nin en büyük lastik perakende zincir markasıdır diyebiliriz. Türkiye’nin tüm şehirlerinde beş yüzün üzerinde bayisiyle hizmet vermektedir. Lastikpark’ta çoğu marka ve ebatta lastiği bulmanız mümkün. Yıl boyunca devam eden lastik kampanyalarına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Yılın belli dönemlerinde belli lastik markalarında çok güzel indirim yakalamanız mümkün. Bazen bazı marka lastiklerde çok taksit imkanı bulabilirken bazen de çok yüksek indirimler yakalayabilirsiniz. Bunun için Lastikpark’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Ya da buna ek olarak LastikPark bayisine giderek orada konuşabilirsiniz.

LastikPark Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 27 41

LastikPark Lastik Fiyatları

LastikPark ile ilgili sorularınıza çözüm bulabilmek için LastikPark müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kampanyaları öğrenmek için, lastik fiyatlarını sormak için de arayabilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz şu yönde olacaktır. LastikPark’ta lastik fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız en kesin çözüm size en yakın LastikPark bayisinin telefonunu aramanızdır. Lastikpark bayisini arayarak lastik ebatınızı söylüyorsunuz. Oradaki ilgili kişi bilgisayardan girerek size en uygun fiyatı ve modeli söylüyor. Bu en basit ve en pratik çözümdür. LastikPark lastik değişim fiyatları genelde her şehirde aynı olmakla beraber bazen farklılıklar olabilir.Bu yüzden lastiklerinizi değiştirmeden bir telefon ederek bunu da sormanızı tavsiye ediyoruz. Lastikpark bayilerini bulabilmeniz için size bir link bırakıyoruz.

LastikPark bayi listesi ve telefon numaraları:
https://www.lastikpark.com/bayi-bulucu

Bu linkten size en yakın bayiyi bulabilir ve lastik fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Size de uygunsa yoğunluğa göre randevu alarak lastik değişiminizi yapabilirsiniz. Eğer bayilerle ilgili bir sorun yaşıyorsanız LastikPark müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve şikayetinizi iletebilirsiniz.

LastikPark Çağrı Merkezi

Lastikpark müşteri hizmetlerine telefonla arayarak ulaşabildiğiniz gibi Lastikpark çağrı merkezine mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. Garanti gibi konularda sormak istediklerinizi mail yoluyla da sorabilirsiniz. Şimdi sizlere bu bilgileri de verelim.

LastikPark Adres: Merdivenköy Mh., Nur Sk.A Blok No: 1/1 İç Kapı No: 141 , 34732Kadıköy, İSTANBUL

LastikPark Mail Adresi:
info@lastikpark.com

LastikPark’a dair her şeyi bu yazıda sizler için ele aldık. Sizler de bir LastikPark müşterisi iseniz yaşadığınız tecrübeleri bize yorumlardan iletebilir daha çok kişinin bu konuda bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yorum yaz

1 yorum

  • Lastikpark sitesinde lastiklerin güncel fiyatlarını görebilsek ona göre dükkana gideriz. lütfen yetkililer buna çare bulsun. liste yayınlayın hangi lastik kaç para görelim. lastikpark lastik fiyat listesini görmek istiyoru.z. teşekürler.