Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens Türkiye müşteri hizmetleri ile ilgili detaylı yazımıza hoş geldiniz. Bu yazıda sizlerle Siemens yetkili servisleri dahil tüm iletişim numaralarını paylaşmış olacağız. Sizlerin de aklına takılan başka sorular ve sorunlar olursa bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Siemens müşteri danışma hattı, whatsapp hattı, canlı destek numarası gibi tüm numaraları yazımızda bulabileceksiniz.

Siemens Türkiye İletişim Numarası

Bu yazıda sizlere Siemens müşteri danışma hattından tutun da yetkili servise kadar her şeyi yazıyor olacağız. İlk olarak sizlere Siemens müşteri hizmetleri numarasını verelim. Bu numaradan Siemens yetkili servis numaralarını da alabilirsiniz. Garanti servisi için Google üzerinden çokça yanıltıcı numara vardır. Sizleri yetkili servis olmayan numaralara yönlendirebilirler. Buradan kazanç sağlayabilirler. Bu yüzden en garanti yöntem Siemens web sitesinden giderek adres ve numara almanız. Ama merak etmeyin doğru yerdesiniz. Yazımızı okumaya devam ediniz. Sizlerle tüm gerçek Siemens yetkili servis numaralarını paylaşacağız. Nereden doğru ve kesin bilgi alabilirsiniz, bunları paylaşacağız.

Siemens Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 66 88

Bu telefon numarasını arayarak Siemens yetkili servis randevusu alabilirsiniz. Diyelim yeni bir tv aldınız, yeni bir çamaşır makinesi aldınız. Bunu online da almış olabilirsiniz, bir şubeden de almış olabilirsiniz. Garantinin geçerli olması için kurulum yetkili servis tarafından yapılması gerekiyor. Bunlara ek olarak siemens ürününüz bozuldu, garanti servisine yollamak istiyorsunuz, garanti süresi dolsa dahi ürünü yetkili servise vermek istiyorsunuz. Tüm bunları yukarıdaki telefon numarasından halledebilirsiniz. Ben telefonla konuşmak istemiyorum diyenler için de siemens canlı destek hattı var. Yani yazışarak da çözüm bulabilirsiniz. Şimdi size vereceğimiz link yardımı ile bunu yapabilirsiniz. Siemens’e ait bir whatsapp hattı şimdilik bulunmuyor.

Siemens Canlı Destek
Bu link yardımı ile sağ alt köşeden canlı destek sekmesine tıklayarak tüm isteklerinizi, sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

Siemens İletişim Bilgileri

Siemens Müşteri Hizmetleri Numarası444 66 88
Siemens Mail Adresicallcenter.tr@siemens.com
info.tr@siemens.com
Siemens Online Montaj KaydıOnline montaj kaydı için tıklayın.
Siemens Online Onarım KaydıOnline onarım kaydı için tıklayın.

Siemens Yetkili Servis İletişim

Şimdi sizlere Siemens hakkında kısaca bazı bilgiler verelim.

Siemens Türkiye, 160 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir ve ülkenin sanayi, enerji, sağlık ve altyapı gibi birçok sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Siemens, Türkiye’deki dijital dönüşüm süreçlerine öncülük etmekte ve Siemens Xcelerator platformu ile müşteriler, iş ortakları ve geliştiriciler arasında etkileşimi artırarak eğitim ve bilgi alışverişi olanakları sunmaktadır​ (siemens.com Global Website)​.

Şirket, Gebze’de bulunan en gelişmiş fabrikalarından birini açarak Türkiye’deki operasyonlarını genişletmiş, bu tesis aynı zamanda Türkiye’nin ilk LEED Gold yeşil bina sertifikasına aday gösterilmiştir. Bu tesis, orta ve düşük voltaj ürünleri üretmekte olup, eski tesisine göre %25 daha az enerji ve %50 daha az su kullanmaktadır​ (Siemens Press)​​ (Siemens Press)​.

Ayrıca Siemens, Türkiye’de kentsel toplu taşıma pazarı için büyüme fırsatları doğrultusunda Gebze, İstanbul yakınlarında yeni bir tramvay montaj fabrikası kurmuştur. Bu yeni tesis, 2018’den itibaren faaliyete geçmiştir ve yerel üretim ile tedarik zincirini güçlendirerek uluslararası ihalelerde daha rekabetçi olmayı hedeflemektedir​ (Siemens Press)​.

Siemens, Türkiye’de ilk elektrik, telefon ve telegraf hizmetlerini sunmuş, 1959’da Koç Grubu ile ortaklık kurarak Simko’yu oluşturmuş ve Türkiye’nin hızlı sanayileşme sürecine katkıda bulunmuştur. Şirket, Türkiye’de birçok yenilikçi teknolojiyi ilk kez tanıtmış ve 2001 yılında tüm Simko hisselerini satın alarak Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurmuştur. Şirket, Kartal ve Gebze’deki tesislerinde faaliyetlerine devam etmekte, ayrıca R&D merkezlerine önemli yatırımlar yapmaktadır​ (Invest in Türkiye)​.

Sosyal sorumluluk alanında da aktif olan Siemens Türkiye, opera yarışmalarından robotik kulüplere, burslardan bağışlara kadar bir dizi sosyal sorumluluk projesi yürütmektedir​ (Invest in Türkiye)​. Ayrıca, Türkiye ve Suriye’deki deprem mağdurları için acil yardım olarak 1 milyon Euro bağış yapmış ve çalışanlarından yapılan bağışları eşleştirerek desteklerini sürdürmüştür​ (Siemens Press)​.

Siemens Sıkça Sorulan Sorular

Siemens en yakın yetkili servis?
  • En yakın yetkili servisi bulmak için linke tıklayın. Siemens’in web sitesinden size en yakın lokasyonu haritadan seçebilirsiniz.
Siemens müşteri hizmetleri kaça kadar açık?
  • Siemens müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.
Siemens hangi markanın yan ürünü?
  • B/S/H/ Hausgerate’nin Türkiye’deki iştiraki B/S/H/ Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1992 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Ana markaları Bosch ve Siemens, özel markası Gaggenau ve yerel markası Profilo ile Türkiye’nin yabancı yatırımlı beyaz eşya şirketidir. [1]

Bir yorum yaz