Watsons Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Watsons müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için tüm alternatif yöntemleri bu yazımızda bulabileceksiniz. Watsons iletişim numarasından Watsons müşteri temsilcisine bağlanabilecek tüm şikayetlerinizi iletebileceksiniz. Bu şikayetler ürünler veya mağaza şikayetleri olabilir. Watsons ile telefon ile iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz mail yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.

Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons, Asya ve Avrupa’da olmak üzere toplamda 15 pazarda faaliyet gösteren yaklaşık 8 bin mağazası olan bir kozmetik marketidir. Watsons bu konuda pazar lideri olmakla beraber sağlık, güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 755 99 87

Watsons Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Watsons müşteri hizmetlerine haftanın yedi günü olmak üzere 08.30 ile 22.00 saatleri arasında ulaşabilirsin. Watsons müşteri hizmetleri hafta sonu çalışır mı ? Bu sorunun cevabı evet. Watsons müşteri hizmetleri hafta sonu cumartesi ve pazar olmak üzere çalışıyor. Resmi tatillerde ve bayramlarda Watsons Müşteri hizmetleri maalesef çalışmıyor. Haliyle tatil günlerinde kargo da çıkarmıyorlar. Yani diyelim ki Watsons’tan ürün satın aldınız. Bayrama resmi tatile denk geldi. O gün kargonuz yola çıkmaz. Bunu da unutmamanız gerekir.

Watsons Card Aktive etme nasıl yapılır ?

Şimdi size vereceğimiz adımları izleyerek çok rahat bir şekilde Watsons Kartınızı aktive edebilirsiniz. Watsons Kartı aktive ettikten sonra size sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kartta biriken kuponları, puanları kullanabilirsiniz. Bu puanları kullanabilmek için Watsons kartınızı aktive etmeniz gerekmektedir.
1.adımda watsonscard.watsons.com.tr adresine giriş yapıyorsunuz. Daha sonra Watsons Card Girişi bölümüne gelerek 13 haneli olan kart numaranızı ve kartın arkasında bulunan 6 haneli şifreyi girmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkan formu doldurup kaydet butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu dediğimiz her işlemi doğru bir şekilde yaptıysanız artık geriye son bir adım kalıyor. Bunları yaptıktan sonra cep telefonunuza bir Aktivasyon Kodu gelecek. Bu kodu ilgili yere girerek kaydet butonuna tıkladıktan sonra onay mesajı alacaksınız. Evet işte bu kadar. Şu an Watsons Kartını aktive ettin. Artık alışverişlerinde kullanabilirsin. Peki watsons kart yanınızda olmadan avantajlardan faydalanabilir miyim ? Bu sorunun cevabı evet. Kasaya geldiğiniz zaman cep telefonunuzu söyleyerek de indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Watsons Destek Mail Adresi

Watsons müşteri hizmetlerine telefon yoluyla ulaşabildiğiniz gibi, mail yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.

Watson Müşteri Hizmetleri Destek Mail adresi:
destek@watsons.com.tr

Watsons müşteri hizmetleri canlı destek hattına ise Watsons’un kendi web sitesine giderek sağ alt kısımdan form ile canlı müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Tabi bu canlı destek müşteri temsilcisi de çalışma saatlerinde çalışıyor. Watsons müşteri hizmetleri haftanın her günü 08.30 ile 22.00 arasında çalışıyor. Eğer websitesinin sağ alt kısmında canlı destek kısmını göremiyorsanız müşteri hizmetleri o an itibariyle canlı destek sunmuyordur.

Watsons Şikayet ve Memnuniyet

Watsons kullanan siz tecrübeli tüketicilerin şikayet ve memnuniyetlerini dinlemek isteriz. Yorum kısmından tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum yaz

1 yorum

  • watsons kullanırım. şu ana kadar pek sorun yaşamadım. bir problem oldu. şu an müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum. kargom ne zaman gelicek acaba ?