Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Boyner müşteri hizmetleri yazımıza hoş geldiniz. Bu yazıda Boyner iletişim kanalarının tamamına, Boyner müşteri hizmetleri mail adresine, Boyner müşteri hizmetleri şikayet hattına, Boyner müşteri hizmetleri Whatsapp numarasına, Boyner Canlı destek hattına, Boyner çağrı merkezine erişebileceksiniz. Tüm soru ve sorunlarınızın çözümlerini bu yazıda bulabileceksiniz. Sorunuzun çözümü yazıda yoksa bize mutlaka yorumlar kısmından yazınız. Editörlerimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır.

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsterseniz öncelikle size Boyner hakkında kısa bir bilgi verelim. Boyner 1981 yılında İstanbul Bakırköy’de Çarşı ismiyle ilk mağazasını açmıştır. Bugün ise Boyner ve YKM, Boyner Sports, Boyner Outlet ve boyner.comtr olarak 4 farklı satış kanalı ile hizmet vermektedir. Ayrıca 38 şehirde 115 mağaza ile mağaza zinciri olarak hizmetine devam etmektedir.

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 29 67

Boyner Müşteri hizmetleri whatsapp numarası gibi bir numara bulunmamaktadır. Boyner ile telefon üzerinden yalnızca yukarıda verdiğimiz numara ile iletişime geçebilirsiniz. Boyner şikayet hattı olarak da bu numara geçerlidir. Boyner mail adresine ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Boyner Canlı Destek Hattı

Boyner birden çok farklı markayı bünyesinde bulunduran satan bir mağazadır. Bu kadar çok markayı bünyesinde barındıran Boyner ile ilgili bir sorun yaşamışsanız haliyle müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyeceksiniz. Bu sorunlar ürünler ile ilgili de olabilir, mağaza ve personel ile ilgili de olabilir. Bu soruların tamamının çözümü için 444 29 67 Numaralı telefonu arayabilir ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

Boyner Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

Boyner iletişim için telefon numarasının haricinden bir mail adresi direkt olarak bulunmamaktadır. Ancak boyner web sitesine girerek bir iletişim formu doldurabilirsiniz. Mesajınız Boyner genel müdürlüğe ulaşacaktır. Ancak siz mağaza ve ürünlerle ilgili bir sorununuz varsa 444 29 67 numaralı telefon iletişime geçerseniz çok daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.

Boyner Kurumsal iletişim formu

Dediğimiz gibi bu bir mail adresi olmamakla beraber Boyner genel müdürlük iletişim formudur.

Boyner Çağrı Merkezi Telefon

Boyner çağrı merkezi yani müşteri hizmetleri hangi saatlerde açık ? Hemen size bu sorunun cevabını verelim. Boyner müşteri hizmetleri 7 gün yani haftanın her günü hizmet veriyor. Peki hangi saatlerde ? Boyner müşteri hizmetleri her gün saat 09:00 ile 22:00 saatleri arasında açık. Bu saatler arasında Boyner ile iletişime geçebilirsiniz.

Boyner Yorumları

Boyner müşterilerinin yorumlarına ihtiyacımız var. Çünkü siz Boyner’den alışveriş yapmış müşterilerin yorumları diğer müşteriler için çok kıymetli. Sizden sonrakilerin yaşayacağı tecrübelere ışık tutmak isterseniz, yaşadığınız tecrübeleri bize yorum kısmından kolayca iletebilirsiniz. Yine Boyner ile ilgili herhangi bir sorun yaşamışsanız bunu bize yorumlarda iletebilir ve sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Bir yorum yaz

3 yorum

  • Boyner’den 17.01.2024 tarihinde mont aldım. Kalıbı geniş olduğu için bana büyük geldi.Güzelce paketleyip iade ettim. İade sürecim hakkında bilgilendirilmedim. Lütfen açıklama yapar mısınız ?

  • Merhaba;
    Online dan alışverişini yapmış olduğum 17 nisan 2024 te tarafıma kurye ile teslim edilmiş olan 40 beden Zeki bikini takımını özellikle üst bikini bedeni bana uymadığı için aynı gün aldığım diğer ürünle Vadi İstanbul mağazasından teslim etmek istedim. Mağazaya gitmeden önce de ürünün 42 bedenini sipariş ettim.
    Ancak mağazaya gittiğimde ürünle ilgili çağrı merkezi ile görüşmem gerektiği söylendi. Çağrı merkezini aradığımda online dan alışveriş yaptığım için mayo iadesi alınmadığı söylendi. Mayoların üzerinde koruma bandı var ve tüm mağazalarınızda koruma bandı ile mayo denemesi yaptırıp satış yapmanıza rağmen online dan gelen ürünü aynı gün teslim etmek istediğimde kesinlikle iade alınamayacağı bilgisini öğrendim. Zeki Triko kendi markasının ürününü online da satıyor ve cayma süresi içinde ürünün düzgün teslim edilmesi kaydı ile iadesini kabul ediyor. Külot ya da diğer hijyen ürünlerini kabul etmemenizi anlarım ancak koruma bandı ile gelen ve kontrollerinde de herhangi bir kullanımının ya da kusurunun olmadığının anlaşılacağı bir ürünün iadesinin kabulünde yardım rica ediyorum. En azından üst bedeninin değiştirilmesini talep ediyorum.

    • Merhabalar, lütfen bu yazdıklarınızı yukarıdaki Boyner Müşteri Hizmetleri telefon numarasından iletiniz. Sizlere yardımcı olunacaktır. iyi günler dileriz.