İnfo Yatırım Müşteri Hizmetleri

İnfo yatırım müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için tüm gerekli bilgileri bu yazımızda buluyor olacaksınız. Yazıyı okuduktan sonra alt kısımdan yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız, İnfo yatırım ile ilgili diğer müşterilere tecrübelerinizi aktarmış olursunuz. Şimdiden yapacağınız yorumlar, aktaracağınız tecrübeler için teşekkür ediyoruz.

İnfo Yatırım İletişim

İlk olarak sizlere İnfo Yatırım ile ilgili bazı bilgiler verelim. İnfo Yatırım 1994 yılından bu yana sermaye piyasalarında çalışmaktadır. İnfo yatırım kimin diye soracak olursanız onu da cevaplayalım. İnfo yatırım bir Hedef Grubu iştirakidir. Aynı zamanda İnfo Yatırım 2011 tarihinde halka arz edilmiş olup Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

İnfo Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası :
444 4636

İnternete erişiminiz yoksa bile İnfo Yatırım Müşteri Hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcinizle iletişime geçip hisse senedi alım satım yapmanız mümkün. Takdir edersiniz ki her an internet imkanımız bulunmayabilir ve borsada işler ters gidiyor olabilir. Bu gibi durumlarda telefon ile hisse alıp satmak mümkün.

İnfo Yatırımcı Destek Merkezi

İnfo yatırım müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istiyorsanız bu telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin yoğunluğuna göre sizlere cevap verirler.

İnfo Yatırım Yatırımcı Destek Merkezi Telefon Numarası:
0850 460 46 36

İnfo Yatırım Komisyon Oranları

Şimdi gelelim önemli bir konuya. Borsada işlem yapan yatırımcıların en çok dikkat ettikleri konulardan birisi de hisse senedi işlem komisyon oranlarıdır. Burada açık konuşmak gerekirse bu oran bankalarda farklı banka harici aracı kurumlarda farklı işliyor. Bizim şu ana kadar tecrübelerimizde bu böyle. Bankalar genelde sabit komisyon oranları öneriyor. Genelde de diğer aracı kurumlara göre oranlar biraz daha yüksek.

Aracı kurumlara gelecek olursak bu da sizin hacminize göre değişiklik gösteriyor. Aracı kurumların kazanç sağladığı yer sizin yaptığınız işlemler sonucu elde ettikleri komisyonlar. Bu hacim sizin portföy miktarınıza göre değişkenlik gösterir elbette. Bu yüzden bu bilgiler herkese göre değiştiği için komisyon oranı şudur demek imkansız. En güzel cevabı size aracı kurum verecektir. Çekinmeden müşteri hizmetlerini arayın. Derdinizi, isteklerinizi, şartlarınızı söyleyin. Size uygun neyse kabul ederseniz başlarsınız. Sonuçta siz bir müşterisiniz.

İnfo Yatırım İletişim Bilgileri

İnfo yatırıma ait tüm telefon numarası ve mail adreslerini tekrar paylaşalım.

İnfo Yatırım Telefon Numarası:
444 46 36
0212 700 35 00

İnfo Yatırım Mail Adresi:
iletisim@infoyatirim.com

İnfo Yatırım Genel Müdürlük Adresi:
Saray Mahallesi, Cessas Plaza, Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. NO:4 D:2.BLOK KAT:7, 34768 Ümraniye / İstanbul

İnfo Yatırım Fax Numarası:
0216 692 12 75

İnfo Yatırım Şikayet

İnfo müşteri hizmetleri telefon numarasından sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bunu sadece şikayet olarak algılamayın. İnfo Yatırım telefon numarasını yani 444 4636‘yı arayarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Sizler de İnfo yatırım kullanmışsanız bizlere tecrübelerinizi yorumlarda yazabilirsiniz. Çünkü bu bir ürün veya hizmet kullanırken çok önemli bir mevzu. Hepimiz bir ürün veya hizmet almadan mutlaka internete girip ne istiyorsak onu araştırıyoruz. Mesela İnfo Yatırım’ı merak ediyorsunuz. Direkt gidip müşteri olmak yerine ne yapıyoruz ? İnfo yatırım yorumları, info yatırım nasıldır, info yatırım güvenilir mi, info yatırım kimin gibi daha bir çok soru yazarak bir şeyler araştırıyoruz. Bizden daha önce kullananların tecrübelerini merak ediyor ve ona göre bir karar veriyoruz. Bu yüzden sizlerin yorumları diğer kullanıcılar için çok büyük bir öneme sahip. Sizlerin değerli yorumlarını bekliyoruz. Bunun yanında sizlerin de çözüme kavuşturamadığı sorunlar varsa onları da bize yazabilirsiniz. Bizler en kısa sürede cevaplamaya çalışıyoruz.

Bir yorum yaz

1 yorum

  • info yatırımda komisyon oranları ne civarda acaba bilen arkadaşlar yazabilir mi . banka komisyonu gibi mi. bir de infoya para yatırmak ücretli mi eft ücreti alıyorlar mı