Exxen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Exxen müşteri hizmetleri 7/24 telefon numarası yazımıza hoş geldiniz. Bu yazı içerisinde Exxen canlı destek numarasından tutun her türlü iletişim yolunu yöntemini sizlere anlatacağız. Exxen üyeliğinizi iptal ettirmek istiyor olabilirsiniz, kartınızdan otomatik çekim yapmış olabilir, bu sorunlarla sitemize girmiş olabilirsiniz, bu sorunların tamamının çözümü için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz. Buyrun yazımıza.

Exxen Müşteri Hizmetleri 7/24 Telefon Numarası

Exxen müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için sizlere telefon numarasını yazıyoruz. Bu telefon aracılığıyla bireysel kullanıcılar ve ticari kullanıcılar müşteri temsilcisine bağlanabilirler. İkisi için de telefon numarası aynıdır. Müşteri temsilcisine bağlanarak exxen üyelik başlatma, exxen üyelik iptali, exxen kredi kartı bilgileri silme gibi işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 241 81 48

Exxen İletişim Telefon Numarası

Exxen ile iletişime geçerek Exxen hakkında tüm bilgilere ulaşmanız mümkün. Exxen bir video izleme platformudur. Şimdi bu platform ile biraz bilgi verelim sizlere. Eğer Exxen bilgim dışında kartımdan para alınmış diyorsanız mutlaka Exxen müşteri temsilcisine bağlanarak durumu anlatın. Veyahut Exxen canlı destek hattına bağlanarak ilgili ekstreyi göstererek durumunuzu anlatabilirsiniz. Bu telefon numarası aynı zamanda Exxen şikayet hattı olarak da kullanılabilir. Peki Exxen canlı destek hattına nasıl bağlanabilirim ? Bu sorunun cevabını da sizlere verelim.

Exxen Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası:
0850 241 81 48

Exxen Canlı Destek Hattı

Exxen whatsapp telefon numarası bulunmamakta. Ancak kendi web sitelerine girerek canlı chat yapma imkanına sahipsiniz. Sizlere vereceğimiz link ile Exxen müşteri temsilcisine direkt bağlanabilir ve yazışarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

https://yardim-exxen.ortusdesk.com/

Bu web sitesine girerek sayfanın en alt kısmına gelin. Orada canlı sohbeti başlatın butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra kategori seçmeniz istenecek.

Exxen Genel bilgi, üyelik iptali, kampanyalar, ödeme ve faturalandırma, üyelik sorgulama, teknik problem, acil konular/izinsiz hesap kullanımı ve diğer konular. Bu kategorilerden size uygun olanını seçerek Exxen müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Buradan sorununuzu çözebilirsiniz.

Bir yorum yaz