ROBX Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Merhabalar. Bugün sizlere Robx Türkiye firması hakkında tüm bilgileri vereceğiz. MusteriHizmetleriDestek.com web sitesi olarak Robx müşteri hizmetleri telefon numarası ve Robx iletişim bilgilerinin tamamını bu sayfada sizlerle paylaşıyor olacağız. Eğer sizler de Robx ürünlerini kullanıyorsanız bizlere tecrübelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz müşteri hizmetleri iletişim bilgileriyle hem Robx’in kendi sitesinden aldığınız ürünler için destek alabilir hem de başka e-ticaret sitelerinden aldığınız ürünlerle ilgili destek alabilirsiniz.

Robx Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsterseniz öncelikle sizlere Robx firması hakkında biraz bilgi verelim. Bu firma kimdir, nedir, nerenin malını satar, neler satar ? Bunların hepsinden kısa kısa bilgiler sizlere sunalım. Robx ülkemizde kişisel bakım ürünleri, elektrikli ev aletleri, elektrikli mutfak aletleri, spor aletleri, anne ve çocuk ürünleri satmaktadır. Genelde en çok sattığı ürünlerin başında elektrikli süpürge geliyor. Bu ürünler ülkemizde çok sevildi. Başka markalar da olmak üzere biz artık evimizi kendimiz değil makinelere süpürtmeye başladık hem de otomatik 🙂 Neyse konumuza devam edelim. Robx iletişim bilgilerine dönelim. Robx şikayetleriniz olabilir.Bu nedenle çağrı merkezi temsilcisine bağlanabileceğiniz tüm numaraları yöntemleri verelim.

Robx Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 308 30 28

Robx İletişim

Robx ile iletişim kurmak gayet kolay. İsterseniz müşteri hizmetlerine bağlanarak canlı destek almak, isterseniz mail yoluyla iletişim kurmak gayet basit. Zaten yukarıda sizlere Robx çağrı merkezi numarasını verdik. Şimdi sizlere mail adresini de vereceğiz. Telefonla konuşmak istemiyorsanız mail atabilirsiniz. Maillere de kısa sürede dönüş sağlıyorlar. Bize sorarsanız en güzel en hızlı çözüm müşteri temsilcisine direkt bağlanmak. Hem derdinizi net şekilde anlatırsınız hem de çözüm bulursunuz.

Robx Müşteri Hizmetleri Mail Adresi:
destek@robx.com.tr

Robx Türkiye Şikayet Hattı

Robx şikayet hattı olarak sizlere müşteri hizmetleri numarasını verebiliriz. Bu numarayla Robx şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Robx ürünlerini kendi web sitesinden alabileceğiniz gibi Hepsiburada, N11, Trendyol, Amazon, Teknosa ve Turkcell Pasaj’dan da alabilirsiniz. Bu siteler yetkili satıcı olarak Robx’in sitesinde gösterilmektedir. Robx ürünlerini yetkili satıcılardan alırsanız eğer 24 ay garanti süresine sahip olmaktadır. Bu süreler içerisinde herhangi bir arızalanma durumu oluşursa Robx yetkili servisine garanti kapsamında gidebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz ürünlerinizde sorun çıkarsa mutlaka yetkili servise gitmenizdir. Çünkü yetkili servis harici bozulan ürüne müdahale edilirse yetkili servis ürüne bakmayabilir. Ya da ürününüz garanti dışı sayılabilir. Bu neden Robx garantisi devam ediyorsa mutlaka yetkili teknik servise gitmenizdir. Robx yetkili servislerle ilgili en geniş bilgiyi Robx müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Robx Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 308 30 28

Evet yazımızın sonlarına gelirken sizlerden bir ricamız var. Eğer sizler de Robx kullanıcısı iseniz tecrübelerinizi bize yorum yazabilirsiniz. Bu tecrübelerden diğer kullanıcılar da faydalanacaktır. Şimdiden iyi günler diliyor, yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yorum yaz

2 yorum

  • robx garanti servisi nerede ? internete yazıyoruz garanti diye bir sürü numara çıkıyor. hepsi ben yetkiliyim diyor. şaşırdık valla

  • Gece bana 4te bu mesajı yazdıran hayat size neler yapmaz. robx müşteri hizmetleri bu saatte çalışmıyor galiba.