ONVO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

ONVO müşteri hizmetleri detaylı yazımıza hoş geldiniz. Bu yazıda Onvo çağrı merkezi ile ilgili tüm iletişim yollarını bulabileceksiniz. Dilerseniz ONVO ile ilgili sorununuzu bize yorum kısmından yazabilirsiniz. Yorumları günlük olarak takip etmekte ve cevaplamaktayız. Onvo ülkemizde Onvo Tv satışıyla piyasaya girdi. Şimdilerde ise bir çok ev aleti satışı yapmaktadır. ONVO Scooter, Küçük ev aletleri, beyaz eşya ve en çok TV satmaktadır. Bu ürünlerin hepsine aynı müşteri hizmetleri ekibi bakmaktadır.

ONVO TV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ONVO elektronik yıllar boyu süren ince çalışmalar, tecrübeli yönetici kadrosuyla teknoloji üretmek için kuruldu. ONVO kimin peki ? Hemen cevabını verelim. Onvo yerli teknoloji sektöründe uzun yıllık tecrübeleriyle Mehmet Atmaca tarafından kurulmuştur. Onvo yerli mi ? Evet bu sorunun cevabı da evet. ONVO yerli bir üreticidir. Dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Bu arada Nordmende ve Saba markaları da Onvo Elektronik bünyesindedir. Bir çok dünya markasını ONVO çatısı altında yerli marka haline getiren ONVO 4K Televizyonlar, Ultra HD Televizyonlar, Smart Televizyonları üretmektedir.

Onvo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 886 66 86

Onvo TV Müşteri hizmetlerine bu telefon numarası bakmaktadır. Aslında ONVO ürünlerinde bir ayrım yok. Yani ONVO Airfryer, Onvo TV, ONVO Tv kurulum teknik destek vs. aklınıza gelebilecek ne varsa bu çağrı merkezinden halledebilirsiniz.

ONVO Tv Kurulum Yetkili Teknik Servis Telefon Numarası

ONVO elektronikten bir ürün aldınız diyelim. Bu ürünü A101, BİM gibi marketlerden de almış olabilirsiniz. Eğer oradan size kurulum için bir telefon numarası vermişlerse o numarayı arayabilirsiniz. Ancak başka bir yerden aldınız diyelim. Kendiniz ürünü kurarsanız genelde garanti dışı kalıyor ürünler. Bu yüzden aldığınız ürünleri yetkili servise kurdurursanız daha güzel bir iş yapmış olursunuz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan konuya dönelim. Onvo kurulum için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Zaten müşteri hizmetlerini aradığınız zaman teknik servis için mi , kurulum için mi, şikayet mi için aradığınızı soruyorlar. Yani telesekreterden doğru kodlamayı yaparsanız hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz.

ONVO TV Kurulum Telefon Numarası:
0850 886 66 86

ONVO Garanti Servisi Telefon Numarası

Elektronik ürünlerde garantiniz devam ediyorsa en mantıklı olan yetkili servise ürününüzü vermenizdir. Yetkisiz bir işlemde ürünler garanti dışı kalabiliyor. Bu nedenle kesinlikle yetkili servise gitmenizi öneririz. Ancak kimin yetkili kimin yetkisiz olduğunu anlamak çok zor. Bu nedenle sizlere en net çözümü verelim. ONVO destek hattına bağlanarak size en yakın garanti yetkili teknik servis numarasını isteyebilirsiniz.

ONVO TV Yetkili Servis Telefon Numarası:
0850 886 66 86

Onvo Genel Merkez Telefon Numarası:
0212 861 04 04

ONVO İletişim Destek Mail Adresi

Onvo ile müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanarak canlı destek alabileceğiniz gibi mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Ancak ONVO Whatsapp destek hattı bulunmamaktadır. Bunun yerine mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ya da dilerseniz telefon numaralarıyla da iletişime geçmek mümkün.

Onvo Mail Adresi :
info@onvo.com.tr

Evet artık yazımızın sonuna gelirken siz değerli ziyaretçilerimizden yorumlarınızı bekliyoruz. Onvo elektronik ürünlerinden hangilerini kullandınız ve tecrübeleriniz nelerdir ? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yorum yaz