Nordmende Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nordmende müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz. Nordmende markası hakkında şikayet ve yorumları sitemizin yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Sizlerin de Nordmende hakkında bir yorumunuz varsa bizle paylaşabilirsiniz.

Nordmende Müşteri Hizmetleri

Nordmende, kökeni Almanya’ya dayanan bir tüketici elektroniği markasıdır. Şirket, özellikle radyo, televizyon ve ev aletleri gibi elektronik ürünler üretmektedir. Nordmende’nin tarihi, 1923 yılına kadar uzanmaktadır. Marka, 1940’ların sonlarında ve 1950’lerin başlarında televizyon üretimiyle tanınmaya başladı.

Nordmende, özellikle kaliteli ses ve görüntü üretimi konusunda biliniyordu. Marka, televizyon, radyo ve ses sistemleri gibi ürünlerde Almanya’nın kalite ve mühendislik geleneğini yansıttı. Ürünleri genellikle dayanıklılığı ve fonksiyonelliği ile öne çıktı.

Nordmende Çağrı Merkezi

NordMende, özellikle elektronik ve ev aletleri üretimi konusunda bilinen bir markadır. Televizyonlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, mikrodalga fırınlar gibi çeşitli ev elektroniği ve beyaz eşya ürünleri üretmektedir. Ayrıca ses sistemleri, kulaklıklar, hoparlörler gibi sesle ilgili ürünler de ürün yelpazesinin bir parçası olabilir. Lüks ve dayanıklı ürünleri ile bilinirler.

Nordmende markası ülkemizde çoğunlukla TV üretmektedir. Nordmende markası televizyonlarını genellikle internet üzerinden Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol gibi online satış siteleri yardımıyla satmaktadır.

Nordmende İletişim Telefon Numarası

Sayın ziyaretçilerimiz Nordmende markası ülkemizde müşteri hizmetlerine dair bir numara vermemekte. Yaşadığınız sorun fiziksel ise aldığınız yere başvurmanız gerekiyor. Bunun dışındaki şeyler için Nordmende ile iletişim için tek bir kanal var. Kendi web siteleri üzerinden iletişim kurmanız.

Buraya bıraktığımız link yardımı ile iletişim formunu doldurarak müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün.

Nordmende İletişim Formu

Nordmende Yorumları

Siz de Nordmende markasının bir ürününü kullanmışsanız görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcılar için bu çok faydalı olmaktadır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yorum yaz