VASKİ İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (VASKİ), Türkiye’nin Van ilinde su ve kanalizasyon hizmetlerini yöneten bir kamu kurumudur. VASKİ’nin görevleri arasında su temini, suyun arıtılması, kanalizasyon altyapısı, atık su arıtma tesisleri gibi su ve kanalizasyonla ilgili faaliyetler yer almaktadır. Bu tür kurumlar genellikle şehirlerde su kaynaklarının korunması, temiz su temini, atık suyun doğru şekilde yönetilmesi ve çevre sağlığının korunması gibi önemli görevleri yerine getirir.

Van VASKİ İletişim

Van VASKİ müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Su kesintileri için bilgi alabilir, suyla ilgili sorunlarınızı telefon ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Van VASKİ iletişim telefon numarası ne zaman açık ? Van VASKİ müşteri hizmetleri 7/24 ulaşılabilirdir.

VASKİ İletişim Telefon Numarası :
0 432 217 17 43
0 432 217 17 44

VASKİ Su Arıza Telefon Numarası

Yukarıda verdiğimiz telefon numaralarını aramanın yanı sıra su ile ilgili arızalarınızı isterseniz 185 numaralı telefonu arayarak da bildirebilirsiniz. Vaski Çağrı Merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Vaski hafta sonu açık mı gibi soruları sormanıza gerek yok. Çünkü su en acil ihtiyaç.

VASKİ Whatsapp Hattı

Vaski ile iletişime geçmek için yukarıda verdiğimiz telefon numaralarının haricinde whatsapp ile de iletişime geçebilirsiniz.

VASKİ Whatsapp Yardım Hattı :
0 552 185 0 185

VASKİ Su Kesintisi

Van’da su kesintisi haberlerinden emin olmak istiyorsanız en garanti çözüm whatsapp hattından veya yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından iletişime geçmenizdir. Bu numaralar 7 gün 24 saat hizmet verdiğinden istediğiniz zaman arayabilir su kesintileri ve arızaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunlara ek olarak eğer sosyal medya kullanıyorsanız VASKİ İnstagram hesabına da göz atabilirsiniz. Genellikle su kesintilerini, arızaları veyahut şehrin suyu ile ilgili bilgileri paylaşıyorlar. Göz atabilirsiniz.
https://www.instagram.com/vaskigm/

Vaski Telefon numaralarının tamamını yazımızda sizlerle paylaştık. Umarım bu yazı sizlere yardımcı olmuştur.


Bir yorum yaz

1 yorum