Karcher Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Karcher müşteri hizmetleri detaylı yazımıza hoş geldiniz. Karcher müşteri hizmetlerine bağlanmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Karcher ürünlerini kullanmışsanız tecrübelerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca bu yazıda Karcher Teknik servisleri, garanti servisleri, tamir servisleri ile de bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Acele etmeyin sadece. Sakince okumaya devam ederseniz, aradığınızı sitemizde bulabileceksiniz. Aradığınızı bulamazsanız bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Anında cevaplamaya çalışıyoruz.

Karcher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karcher temizleme aletleri satan bir firma olarak bilinmektedir. Karcher ülkemizde buharlı temizlik makineleri, elektrikli süpürgeler, robot süpürgeler, sert zemin temizleme makinesi, cam temizleme makinesi, basınçlı yıkama makineleri, ıslak kuru elektrikli süpürgeler, çok amaçlı elektrikli süpürgeler, bahçe aletleri, sulama sistemleri, elektrikli buz kazıyıcı, pompalar, süpürücüler, mobil temizlik, hava temizleyiciler, deterjanlar ve aksesuarlar gibi bir çok aleti satmaktadır.

Karcher Çağrı Merkezi Telefon Numarası :
0850 288 30 00

Karcher Destek Mail Adresi:
info@karcher.com.tr

Karcher Servis Noktaları

Evet geldik en önemli başlığa. Karcher marka bir ürün aldınız. Kurdunuz ettiniz kullandınız. Sorun yaşamay başladınız. Karcher teknik servisten destek almanız gerekiyor. İnternete girdiniz yazdınız. Karcher teknik servis diyerekten. Ancak karşınıza çıkan çoğu websitesi, yetkili olmayan teknik servislerin telefon numarasını karşınıza çıkarmış olabilir. Bu çok normal. Ancak şu an doğru websitesindesiniz. Sizlere en doğru en garanti bilgiyi verelim.

Karcher teknik destek ve satış noktaları:
https://www.kaercher.com/tr/hizmetler/destek/satis-ve-servis-noktalari.html

Bu web sitesi Karcher’ın kendi web sitesidir. Verdiğimiz linkten kendinize en yakın servis noktasını bulabilir ve yardım alabilirsiniz. Hala sorun yaşıyorsanız mutlaka bize yorumlar kısmından iletin. Editörlerimiz size ışık hızıyla yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Karcher İletişim

Karcherle iletişimin tüm yönlerini bu yazımızda sizler için paylaştık. Peki karcher nerenin malı, karcher kimin sorularına da yanıt verelim. Karcher Almanya merkezli bir firmadır. Temizlik aletleri üretir. Karcher ne zaman kuruldu ? Karcher 1935 yılında kuruldu. Karcher farklı ülkelerde üretim yapmaktadır. Karcher ürünlerini satın almak isterseniz kendi web sitesinden satın alabilirsiniz. İsterseniz e-ticaret sitelerinden de almak mümkün tabiki. Bu yazımıza burada son veriyoruz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yorum yaz

3 yorum

  • Bir tane araba yıkama makinesi aldım. Garanti süresi uzatılıyor mu diye arıyorum. Arzumda mesela garanti süresi uzuyor kayıt olunca. Karcherde de garanti uzatma var mı. müşteri hizmetleri söyler mi

  • Almanyadan geldim ben. Orda da kullanıyordum. Buradaki eve de almak istiyoruz. ancak fiyat politikanızı gözden geçirin. bazı ürünler gerçekten pahalı. teşekkürer