Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Selamlar. Pegasus Hava Yolları ile ilgili en detaylı yazıyı bulabileceğiniz musterihizmetleridestek.com sitemize hoş geldiniz. Arkadaşlar bu yazı öyle haber sitelerindeki gibi alelade yazılmış bir yazı değildir. Lütfen bunu bilerek yazımızı okuyunuz. Her satırında bir bilgi bulacaksınız. Lütfen kafanıza takılan bir şey olursa bize yorumlar kısmından yazınız. Yorumunuza en kısa süre içinde cevap veriyoruz. Aynı zamanda geneli ilgilendiren bir sorunsa da bu yazıyı sizin yorumunuz özelinde güncelliyoruz. Sizi ilgilendiren yazı başlığını bularak sorununuzun çözümünü arayabilirsiniz. Şimdiden siz değerli ziyaretçilerimize iyi uçuşlar diliyoruz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon

Evet şimdi burada akıllara hemen bir soru geliyor. Çünkü burası çok önemli. Pegasus müşteri hizmetleri telefonu ücretli mi ? Evet sayın ziyaretçiler. Hangi numarayı aradığınıza göre bu sorunun cevabı farklı. Şimdi size vereceğimiz telefon numaraları ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılıyor. Zaten ücretli olan numarayı çoğu hat aramıyor. Çünkü normalinde genellikle altını çiziyoruz genellikle aramaya kapalı oluyor. 0888 li olan numara ücretli. Bu numarayı arayabilmek için hattınızın bu numaralara açık olması gerekiyor. Her neyse daha fazla uzatmadan numaraları verelim. Şimdi size vereceğimiz numaralar Türkiye Pegasus müşteri hizmetleri numarasıdır.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Telefon Numarası:
0850 399 17 01

Bu arada bu telefon numarası ücretsiz derken konuya açıklık getirelim. Bu numarayı ararken hattınızdaki dakikaları kullanarak arama yapabilirsiniz. Konuştuğunuz dakikalar paketinizdeki dakikalardan düşer. Tamamen ücretsiz değil yani. Şimdi size vereceğimiz 0888 li numara ise paketinizden düşmez. Direkt olarak paketiniz olsa dahi paranızdan düşer. Aradaki fark bu.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0888 228 12 12

Pegasus Almanya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evet arkadaşlar. Pegasus Almanya müşteri hizmetleri telefonunu sizlere verelim. Biz de çok fazla yurtdışına çıktığımız için bu numaraları iyi biliyoruz. Almanya güzel şehir. Gezdik, gördük. Bisiklet sürdük. Daha neler neler. Efendim şimdi bunları boşverelim. İşinize yarayacak bilgiye gelelim. Fazla gevezelik etmeyelim değil mi ?

Pegasus Almanya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 21197539025

Sevgili ziyaretçiler aslında her ülke için Pegasus ayrı ayrı telefon numarası vermiş. Ancak bunların hepsini burdan verirsek çok fazla oluyor. Kafa karışıklığı oluyor. Bu yüzden bu telefon numaralarından başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız diye size web adresini de verelim. Oraya da göz atabilirsiniz.
Pegasus İletişim Çağrı Merkezi Web Sitesi

Ayrıca pegasus bilet sorgulama, pnr kontrol, Pegasus uçak ile ilgili tüm detaylı bilgiler için web sitesine gidip sorgulama yapabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Pegasus ara sıra çok güzel ucuz uçak kampanyaları yapıyor. Takipte kalmanızda fayda var. Çok ucuza bilet denk getirerek yurtdışı seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz diyor ve lafı fazla uzatmıyoruz. Şimdiden herkese mutlu uçuşlar dileriz. Sağlıcakla kalın.

Bir yorum yaz

2 yorum

  • Pegasus müşteri hizmetlerinin 0888 li numarasının ücretli olduğunu bilmeden aradım. Sonradan internete yazdım baktım evet ücretli. arayacaklar dikkatli olsunlar. pegasusun ücretsiz müşteri hizmetlerini arasınlar. ben yandım dostlar yanmasın

  • Normalde hiç bir siteye yorum yazmak adetim değildir. Ancak teşekkür için sizlere bu yorumu yazıyorum. Pegasus müşteri hizmetlerini bir kaç kere aramıştım . Faturam çok yüksek gelmişti. Sebebini yazınızdan öğrendim. Artık pegasus müşteri hizmetlerine bağlanmak istersem bol bol ücretsiz hattını arıyorum. Site yetkililerine çok teşekkür ederim.