PTT Kargo Takip

Bu yazıda PTT Kargo takip ile ilgili detaylı bilgiler bulacaksınız. Ptt kargo hangi günler açık ? Kaça kadar çalışıyor ? Ptt Kargo cumartesi günleri çalışıyor mu ? PTT kargo takip kodu ile ilgili neler sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz. Bu yazıyı siz değerli ziyaretçilerimiz için en detaylı şekilde hazırladık. En önemlisi de bu yazıdan doğruda PTT’nin orjinal web sitesine giderek hızlıca kargonuzu takip edebilecek ve nerede olduğunu öğreneceksiniz.

PTT Kargo Takip

PTT biliyorsunuz ki tüm Türkiye ve yurtdışına kargo göndermek için kullanabileceğiniz bir kargo kuruluşu. Türkiye’nin en ücra köşesine ile bile kargo göndermek mümkün. Tabi biz insanların doğası gereği de bir ürün aldığımızda nerede, ne zaman gelecek diye merak ediyoruz. PTT Kargo takip numaranızı biliyorsanız şimdi vereceğimiz linkten hızlıca kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Ptt Kargo Takip

Bu linkten Ptt kargolarınızı takip numaranızı girerek takip edebilirsiniz.

PTT Kargo Çalışma Saatleri

Sevgili ziyaretçiler Ptt kargo çalışma saatleri ile ilgili en doğru yazıyı okuyorsunuz. Lütfen bizim yazımızı diğer haber sitelerindeki uzun uzun yazılarla karıştırmayın. Lafı eğip bükmeden en doğru içeriği sizlere ulaştırmak için çabalıyoruz. Bazı PTT şubeleri hafta içi 17.00’a kadar çalışırken bazıları 17.30 değişiklik gösterebiliyor. Hatta bazı PTT merkez şubeler cumartesi günleri de 13.30 veya 12.30 a kadar da çalışabiliyor. Peki biz hangi Ptt şubesi cumartesi açık, hangisi saat kaçta kapanıyor bunu nereden kesin öğrenebiliriz. Evet arkadaşlar PTT bunu da düşünmüş. Bize bir web sitesi hazırlamış. Size en yakın PTT nerede hem bunu bulabiliyorsunuz. Hem de değişken saatlere göre kaça kadar çalışıyor görebiliyorsunuz.

PTT kaça kadar açık ?

Evet. Bu verdiğimiz siteye girerek istediğiniz şubeyi haritadan bulun. Adresi de yazarak bulabilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda bu PTT şubesi hangi gün, saat kaça kadar açık görebiliyorsunuz.

PTT Kargo Cumartesi Çalışıyor mu ?

Evet arkadaşlar bu sorunun çok net bir cevabı var. Hangi şube ? Önce bu soruyu sormalıyız. Ptt kargonun cumartesi çalışan şubesi var . Bu şubeler genelde merkez şubeler. Ancak şimdi açık mı değil mi bilmeden evden çıkıp şubeye kadar yol gitmenize gerek yok. Size PTT’nin hazırlamış olduğu web siteyi verdik. Oraya giderek istediğiniz şubeyi seçin ve ne zaman, saat kaça kadar açık görebiliyorsunuz. Şunu da söyleyelim. Pazar günü hiç bir PTT şubesi hizmet vermiyor. Yani pazar günleri PTT şubeleri kapalı. Hatta şimdiye kadar hiç bir kargo firması pazar günü çalışmadı. Yine sorunuz olursa bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir yorum yaz